Bursa İlahi Grubu

İlahi grupları hakkında pek çok aktarabiliriz. Kısa bir bilgilendirme yapmak gerekirse eğer ilk olarak ilahi grupları ilahi olan aşkın kelimelere dökülmüş halini kişilere sunan bir grubun ismine denir. Bursa ilahi grubu da bunlardan biridir. İlahi grubu da kendi içinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. İçinde yöresel çeşitliliklerde yer alacağı gibi şivelerin de farklı olması nedeninin yanı sıra tabi ki ilahi grupları içinde bir farklılık olacağını belirtebiliriz. Bursa dini düğünlerde de sıklıkla bu ilahi grupları görebilmek mümkündür. İlahi gruplarında sıklıkla kullanılan enstrümanlara da ufak örnekler vermek isteriz. Bunların en başında elbette ki ney müzik aleti gelmektedir. Daha sonra def, kanun, çello, keman ya da ut gibi müzik aletleri tercih edilmektedir
Bursa ve Çevre illerimizde Bursa İlçelerimizde Özel Gün ve gece ,islami düğün,dini düğün,Ramazan Programları düzenlemek isteyen kardeşlerimizin Hizmetindeyiz inşallah.
Gerektiğinde müşterilerimiizn isteğine göre bursa ekibimiz ile sahneye 2 veya 3 solist çıkartmaktayız sizlerde programlarınızın kaliteli ve unutulmaz olsun istiyorsanız program öncesi iletişime geçiniz.

bursada sahnede 2 solistimiz ile icraa etmiş olduğumuz bir programdan görüntülerimiz.

Bursada vermiş olduğumuz hizmetlerimiz,ilahi gruplarımız,semazen gruplarımız,palyaço ekiplerimiz,mehteran takımlarımız,bayan ilahi grublarımız ile programlarınızı özel kılıyoruz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörde birbirinde profesyonal konservatura mezunu ilahi sanatçılarımız,alanında uzman sazendelerimiz,yıllardır semazenlik yapan çocuk ve büyük semazenlerimiz,ayrıca 18 yıldır hizmet veren bayan ilahi ekiplerimiz ile hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız.
Her bütçeye uygun ekipler ayarlama yapmaktayız.
Not:yaz aylarında yoğun oolmamız sebebi ile erken rezervasyon yaptırmanız menfaatinize olacaktır.

ÖRNEK VİDEOMUZ

Hakkında admin

semazen ekibimiz ilahi ekibimiz ve tasavvuf musiki ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*