İstanbul Bayan İlahi Grubu

İstanbul Bayan İlahi Grubu

Düğün ve sünnet merasimlerinin unutulmaz bir gün olarak geçirmek isteyen müşterilerimize gerek uygun fiyatla gerekse farklı hizmet seçenekleri ile
Hizmetlerimiz: nişan, İslami ve genel olan düğün, açılış organizasyonu, sünnet, ORGANİZASYONLARINIZDA BAYAN İLAHİ EKİPLERİMİZ İLE KINA ORGANİZASYONLARINZI EN İYİ ŞEKİLDE İCRAA ETMEKTEYİZ..
Toplumumuzda hızla büyümekte olan İslam davranış ve düzenini bizimde bu işi icra etmemizdeki amaç dinimize daha uygun tutum sergilemektir.

İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde bayanlara özel ekibimiz ile hzmetinizdeyiz Arkanızda gözünüz kalmayacak organizasyonuz deneyimli kişilerin elinde.Bayan kına ekibimizle dillere destan bir organizasyon icraa edelim.


Düğün organizasyonu ekibi dinimize uygun ve aynı zaman da kimsenin sıkılmadığı bir düğün sunmak için deneyimli ekiplerimizle tanışın. Dinimize uygun emredilen çizgiyi aşmadan rabbimizin de razı olacağı bir programı profesyonel ekibimiz en güzel şekilde uyarlayacaktır. En özel günlerinizi taçlandırıp biraz daha güzel yapmak için profesyonel ekiplerimiz ile en iyi organizasyonu gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Hakkında admin

semazen ekibimiz ilahi ekibimiz ve tasavvuf musiki ekibimiz ile sizlerin hizmetindeyiz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*